piękny uśmiech

Hollywoodzki uśmiech sprawia, że wyglądamy młodo i atrakcyjnie. Mając ładne, białe zęby czujemy się pewniej, wzrasta nasza samoocena, a to wpływa na wiele dziedzin naszego życia. Na przykład, ludzie o wysokim poziomie samookaceptacji, na który wpływa piękny uśmiech, mają większe szanse odniesienia sukcesu zawodowego. Poniżej znajduje się kilka sposobów na ładne zęby.

Dbaj o zęby

Dbając o zęby należy zacząć od podstawowej higieny jamy ustnej. Codzienne, co najmniej dwukrotne, szczotkowanie pozwala ograniczyć ilość bakterii oraz usunąć osadzającą się płytkę nazębną. Warto jest też stosować nitkowanie i płukanie zębów specjalnym płynem. Regularne wizyty u stomatologa pomogą utrzymać uzębienie w dobrej kondycji. Jeśli stwierdzimy, że nasz uśmiech nie jest jednak tak biały, jak byśmy chcieli, dentysta może nam zaaplikować specjalny wybielający żel.

Pomóż naturze

Jeśli matka natura nie wyposażyła nas w idealnie proste zęby z pomocą przychodzą licówki. Są to porcelanowe nakładki, które wpłyną na poprawę wyglądu uzębienia. Za ich pomocą można zmienić kształt, wygląd i rozmiar zębów. Poradzą sobie również z likwidacją szpary między jedynkami, która jest częstą przyczyną kompleksów (tzw. diastema).

Post Author: trajkotka

You may also like

terapia eeg biofeedback

Terapia EEG-Biofeedback

Poddawanie się różnego rodzaju terapiom już dawno przestało być powodem

fryzjer

Czy warto korzystać z usług mobilnej fryzjerki?

Bardzo często tempo pracy i naszego życia osobistego uniemożliwia nam

pilates

Sposoby na świetną sylwetkę i uspokojenie nerwów

W dzisiejszych czasach trudno żyć bez stresu. Zabieganie, natłok obowiązków