Notice: Undefined variable: sesja in /home/trajkotki/domains/trajkotki.pl/public_html/index.php on line 363

  Rejestracja / Przypomnienie hasła                              - Zapamiętaj

Sposób na skuteczne spławienie chłopaka

img
2 62Chciałabyś znaleźć swoją drugą połówkę, a tymczasem los stawia na Twojej drodze kolejnego natręta... Pisze, dzwoni, chce się umówić, a Ty po prostu wiesz, że nic z tego nie będzie. Nie jest w Twoim typie i koniec. Nie chcesz go zranić, ale chcesz się go pozbyć. Znasz to? Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w takiej sytuacji.

Znalezienie kogoś, kto nadaje na tych samych falach, wcale nie jest proste. Niektórym udaje się całkiem szybko poznać swoją drugą połówkę, inni muszą się trochę namęczyć. Czasem los bywa przewrotny. Jeśli po raz kolejny w Twoim życiu pojawia się ktoś, kim nie jesteś zainteresowana, pomożemy Ci wybrnąć z sytuacji. Umiejętność skutecznego zrywania na pewno przyda Ci się w życiu (oby jak najrzadziej!).

Dlaczego boimy się zrywać znajomości? Po prostu nie chcemy zranić drugiej osoby. Może już wiesz, jak to jest być ‘tą porzuconą’ i chciałabyś oszczędzić tego innym. Niestety, tak się nie da. Przychodzą takie chwile w życiu, kiedy trzeba powiedzieć ‘dość’. Jak to zrobić delikatnie, ale skutecznie?

Jak pozbyć się chłopaka?
Chcesz zerwać z chłopakiem, z którym chodzisz od jakiegoś czasu? Doszłaś do wniosku, że zupełnie do siebie nie pasujecie? A może próbujesz pozbyć się natręta, z którym zupełnie nic Cię nie łączy (no może jedna nieudana randka...)? Bez względu na to, w jakiej sytuacji się akurat znajdujesz, schemat postępowania jest podobny.

Szczerość to podstawa
Bardzo oklepane i bardzo prawdziwe. Najszybszą, ale dla wielu dość trudną, metodą jest po prostu szczera rozmowa. Facetom trzeba mówić wprost. Jeśli czekasz, aż sam się domyśli, że jesteś znudzona Waszym związkiem, to możesz sobie poczekać naprawdę długo. Powiedz mu szczerze, że nie jesteś nim zainteresowana. Możesz dodać, że jest fajnym chłopakiem, ale nie dla Ciebie. Staraj się nie zburzyć zupełnie jego ego. Nikt nie lubi być wyśmiewany i krytykowany.

Stanowcza i konsekwentna
Przede wszystkim, musisz być stanowcza. Jeśli będziesz zmieniać co chwilę swoje zdanie i zabraknie Ci konsekwencji, chłopak może pomyśleć, że to tylko taka gra z Twojej strony i na pewno się od niego nie uwolnisz. Staraj się też nie być zanadto uprzejma. Jeśli powiesz mu, że to koniec, a jednocześnie będziesz się uśmiechać, to on pomyśli, że jednak ma jakieś szanse. Faceci są nieco inaczej skonstruowani. Jeśli dostają sprzeczne sygnały, to raczej skupiają się na tych pozytywnych i nie odpuszczają łatwo. Chcesz się go skutecznie pozbyć? Musisz być poważna, a nawet trochę oschła. Taka postawa da mu do zrozumienia, że naprawdę nic z tego nie będzie.


strona:    1    2  


Czytaj więcej

17 Marca img
Dlaczego moje związki trwają tak krótko?

Marzysz o poważnym związku? Chciałabyś znaleźć chłopaka, z którym mogłabyś zbudować trwałą relację opartą na szczerości ...

Czytaj
14 Marca img
Chcę Ci powiedzieć, że… Cię kocham!

Spotykacie się już od jakiegoś czasu i masz wrażenie, że wreszcie trafiłaś na odpowiedniego chłopaka. Chciałabyś mu powiedzieć, ...

Czytaj
01 Marca img
Straciłaś chłopaka? Nie trać głowy!


Rozstania w każdym wieku są trudne. Dla nastolatek przeżywających pierwsze miłości szczególnie. Rzucił Cię chłopak? ...

Czytaj

Komentarze

14:59 10-12-2016
" ja pierdole te kobity HAHAHA XD
autor miksik800
Odpowiedz
12:57 26-10-2016
" swietny artykól pomugl mi bardzo, spawilem mojom dziewczyne jestesi boska
autor Bujacz
Odpowiedz

Dodaj komentarz


Notice: Undefined variable: sesja in /home/trajkotki/domains/trajkotki.pl/public_html/index.php on line 996
* - aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta zarejestruj się