Notice: Undefined variable: sesja in /home/trajkotki/domains/trajkotki.pl/public_html/index.php on line 363

  Rejestracja / Przypomnienie hasła                              - Zapamiętaj

Dlaczego moje związki trwają tak krótko?

img
2 40Marzysz o poważnym związku? Chciałabyś znaleźć chłopaka, z którym mogłabyś zbudować trwałą relację opartą na szczerości i zaufaniu? Tymczasem, Twoja ostatnia miłość skończyła się zanim na dobre się rozpoczęła i tak za każdym razem… Kilka spotkań i koniec historii. W czym tkwi problem? Spróbujemy znaleźć odpowiedź.


Co robię nie tak? Co jest ze mną nie w porządku? – takie pytania pojawiają się w Twojej głowie po kolejnym nieudanym związku. Zapowiadało się idealnie, a tu nagle czar prysł! Znów chowasz się przed światem i obiecujesz sobie, że kończysz z facetami. Stały schemat. Dlaczego innym się udaje, a Ty nie możesz zatrzymać chłopaka na dłużej? Zanim zupełnie stracisz nadzieję na to, że masz szansę być z kimś na poważnie, przeanalizuj kilka faktów.

„Nie wybrzydzaj”
Pytanie zasadnicze brzmi: „czy to Ty ich rzucasz, czy oni rzucają Ciebie?”. Jeżeli zwykle to Ty kończysz związki, musisz się zastanowić, dlaczego tak się dzieje. Pewnie nie raz słyszałaś, że jesteś wybredna. Takimi zarzutami się nie przejmuj. W wyborze partnera można sobie na to pozwolić, zwłaszcza kiedy jest się nastolatką. Musisz poznać wielu chłopaków, żeby wiedzieć, jaki typ najbardziej Ci odpowiada. Nie przesadzaj z tym jednak, bo takie przebieranie może Ci wejść w krew i w przyszłości, faktycznie, będziesz miała problem ze zbudowaniem trwałej relacji. Staraj się szukać pozytywnych cech swojej drugiej połówki. Nie ma ludzi bez wad.

Nie sztuką jest kochać ideał, zresztą tacy nie istnieją. Związek polega między innym na akceptowaniu słabości partnera. Ty też pewnie masz swoje wady i chciałabyś, żeby ktoś pokochał Cię taką, jaką jesteś. A może o to właśnie chodzi? Boisz się, że Twój chłopak nie będzie chciał z Tobą być, kiedy już Cię lepiej pozna? Dlatego wolisz wycofać się sama? Takie rozwiązanie trochę mniej boli? Niekoniecznie. Poza tym, wbrew pozorom, burzy Twoje poczucie własnej wartości. Daj sobie szansę. Pozwól mu dotrzeć głębiej i dowiedzieć się, jaka jesteś naprawdę. To może być pierwszy krok do zbudowania długotrwałego i udanego związku. Kiedy na horyzoncie znów pojawi się potencjalny kandydat na Twojego chłopaka, przyjmij inna strategię niż zwykle. Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Wyluzuj i daj się poznać.


strona:    1    2    3  


Czytaj więcej

31 Maja img
Sposób na skuteczne spławienie chłopaka

Chciałabyś znaleźć swoją drugą połówkę, a tymczasem los stawia na Twojej drodze kolejnego natręta... Pisze, dzwoni, chce się ...

Czytaj
14 Marca img
Chcę Ci powiedzieć, że… Cię kocham!

Spotykacie się już od jakiegoś czasu i masz wrażenie, że wreszcie trafiłaś na odpowiedniego chłopaka. Chciałabyś mu powiedzieć, ...

Czytaj
01 Marca img
Straciłaś chłopaka? Nie trać głowy!


Rozstania w każdym wieku są trudne. Dla nastolatek przeżywających pierwsze miłości szczególnie. Rzucił Cię chłopak? ...

Czytaj

Komentarze

14:59 10-12-2016
" nom tak jak ta cala strona XD
autor miksik800
Odpowiedz
22:43 06-04-2016
" bez sensu
autor antilio
Odpowiedz

Dodaj komentarz


Notice: Undefined variable: sesja in /home/trajkotki/domains/trajkotki.pl/public_html/index.php on line 996
* - aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta zarejestruj się