Notice: Undefined variable: sesja in /home/trajkotki/domains/trajkotki.pl/public_html/index.php on line 363

  Rejestracja / Przypomnienie hasła                              - Zapamiętaj

Dlaczego moje związki trwają tak krótko?

img
2 40

Ideałów nie ma…
Jeśli Twój problem polega na tym, że faktycznie szukasz idealnego chłopaka, to zweryfikuj swoje wyobrażenia. Pogadaj z koleżankami, starszą siostrą czy mamą i zapytaj, czy znają kogoś takiego. Szybko pewnie się dowiesz, że idealni faceci żyją tylko w filmach albo bajkach. Od dziecka jesteśmy karmione takimi historyjkami i marzymy o prawdziwym księciu na białym koniu. Czas zejść na ziemię. W życiu jest trochę inaczej. Nie oceniaj poznanych kolesi zbyt pochopnie. Może ten niepozorny Krzysiek, który od miesiąca zaprasza Cię do kina, okaże się niezwykłym i romantycznym chłopakiem? Bądź bardziej otwarta i zdystansowana. Jedna randka nie oznacza, że od razu staniecie przed ołtarzem. Jeśli Ci się nie spodoba, to następnym razem już się nie umówisz, ale daj mu szansę.

To on mnie rzucił!
Być może jesteś po drugiej stronie i to Ty zazwyczaj słyszysz tekst: „koniec z nami”. Pewnie już analizowałaś setki razy, co mogło pójść nie tak. Może on po prostu nie dał Ci szansy (kiedyś pożałuje!) albo faktycznie do siebie nie pasowaliście. Są też pewne, często powtarzające się schematy zachowań, które skutecznie niszczą związki. Sprawdź, czy możesz coś w sobie zmienić.

Zaangażowana. Faceci z reguły nie lubią dziewczyn, które na pierwszej randce opowiadają z entuzjazmem o tym, ile chciałyby mieć w przyszłości dzieci. To oczywiście skrajny przypadek, ale pomyśl, czy nie angażujesz się zbyt szybko? Podajesz swojemu chłopakowi wszystko na tacy i nie ma szansy Cię zdobywać, a oni naprawdę lubią to robić. Taki pierwotny instynkt. Zamiast zatem planować (nie tylko w myślach) Waszą wspólną przyszłość, zdystansuj się, wyluzuj i ciesz się chwilą. Nie oczekuj od razu wielkich deklaracji, czułych słówek, chłopakom przychodzą ona znaczniej trudniej niż dziewczynom. Jeśli nie mówią „kocham”, wcale nie znaczy, że tego nie czują. Potrzebują więcej czasu na szczere wyznania. Nie pokazuj, jak bardzo Ci zależy, niech on też się czasem zastanowi nad Waszą relacją. Poudawaj niedostępną, a będzie Ci jadł z ręki!

Dostępna na każde zawołanie. Pokaż swojemu chłopakowi, że też masz swoje życie, swoje pasje. Niech nie myśli, że jesteś na każde jego zawołanie. Odbierasz telefon zanim zdąży dobrze zadzwonić? Natychmiast odpisujesz na SMS-y? Czekasz na niego pod szkołą? Wypatrujesz go na każdej przerwie? Daj mu odetchnąć! Pokaż, że jesteś odrobinę niedostępna. Nie odbieraj telefonu przez jakiś czas, odpisz nieco później. To da mu do myślenia, a o to przecież chodzi, żeby o Tobie myślał. Przede wszystkim, szanuj siebie, a inni też będą Cię szanować.


strona:    1    2    3  


Czytaj więcej

31 Maja img
Sposób na skuteczne spławienie chłopaka

Chciałabyś znaleźć swoją drugą połówkę, a tymczasem los stawia na Twojej drodze kolejnego natręta... Pisze, dzwoni, chce się ...

Czytaj
14 Marca img
Chcę Ci powiedzieć, że… Cię kocham!

Spotykacie się już od jakiegoś czasu i masz wrażenie, że wreszcie trafiłaś na odpowiedniego chłopaka. Chciałabyś mu powiedzieć, ...

Czytaj
01 Marca img
Straciłaś chłopaka? Nie trać głowy!


Rozstania w każdym wieku są trudne. Dla nastolatek przeżywających pierwsze miłości szczególnie. Rzucił Cię chłopak? ...

Czytaj

Komentarze

14:59 10-12-2016
" nom tak jak ta cala strona XD
autor miksik800
Odpowiedz
22:43 06-04-2016
" bez sensu
autor antilio
Odpowiedz

Dodaj komentarz


Notice: Undefined variable: sesja in /home/trajkotki/domains/trajkotki.pl/public_html/index.php on line 996
* - aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta zarejestruj się