Notice: Undefined variable: sesja in /home/trajkotki/domains/trajkotki.pl/public_html/index.php on line 363

  Rejestracja / Przypomnienie hasła                              - Zapamiętaj

Chcę Ci powiedzieć, że… Cię kocham!

img
0 43Spotykacie się już od jakiegoś czasu i masz wrażenie, że wreszcie trafiłaś na odpowiedniego chłopaka. Chciałabyś mu powiedzieć, co do niego czujesz, ale boisz się jego reakcji. A jeśli przestraszy się takiej deklaracji i związek się posypie? Podpowiadamy, jak do tego podejść.

Te dwa magiczne słowa „kocham Cię” są niezwykle ważne. Pewnie już zdążyłaś się przekonać, jak duży ładunek emocjonalny ze sobą niosą. Niełatwo je wypowiedzieć nawet w obecności bardzo bliskich osób, a co dopiero wyznać miłość chłopakowi. Nic dziwnego, że obawiasz się, jak zareaguje. To bardzo naturalne, jednak nie warto tłumić w sobie takich uczuć w nieskończoność.

Czy on też mnie kocha? Powie mi to czy raczej mnie wyśmieje? A może uzna, że za bardzo się zaangażowałam i odejdzie? Takie pytania i wątpliwości pojawiają się pewnie w Twojej głowie. Spokojnie, jak zwykle służymy pomocą.

Nowy etap związku
Nie ma jednej złotej reguły na każdy związek. Jedni zakochują się po kilku tygodniach, inni potrzebują kilku miesięcy, a nawet lat. Przy pierwszych zauroczeniach trudno określić, czy to już miłość, ale jeśli naprawdę czujesz, że go kochasz, przestań tłumić swoje emocje. Może się okazać, że Twój ukochany też chce Ci to powiedzieć i Wasz związek przejdzie na nowy etap. Po takim wyznaniu na pewno wiele się zmieni. Przede wszystkim, będziecie bardziej pewni swoich uczuć, a to naprawdę ważne.

Obserwuj go i bądź szczera
Faceci mają większy problem z mówieniem o uczuciach. Jeśli Twój chłopak nie jest zbyt wylewny, nie oznacza to, że nic do Ciebie nie czuje. Po prostu nie potrafi tego wyrazić. Może Twój krok doda mu odwagi? Jeśli spotykacie się już dłuższy czas, spędzacie ze sobą każdą wolną chwilę, dobrze się ze sobą bawicie i widzisz, że jesteś dla niego naprawdę ważna, nie miej obaw. Poobserwuj swojego chłopaka. Po jego zachowaniu możesz ocenić, co czuje. Potrafi zrezygnować ze spotkania z kumplami dla Ciebie? Pamięta o Twoich urodzinach i stara się, żebyś była szczęśliwa? Szanuje Twoje uczucia? Trzy razy „tak”?

Powiedz mu, że go kochasz!
Postaraj się, aby te dwa magiczne słowa miały dla Was prawdziwą wartość. Nie mów mu tego na każdym kroku. Takie wyznanie zostawcie sobie na szczególne chwile, a szybko się przekonasz, ile radości i wzruszeń potrafi wywołać. Będziesz też miała pewność, że wypowiadacie je zupełnie szczerze.


strona:    1    2  


Czytaj więcej

31 Maja img
Sposób na skuteczne spławienie chłopaka

Chciałabyś znaleźć swoją drugą połówkę, a tymczasem los stawia na Twojej drodze kolejnego natręta... Pisze, dzwoni, chce się ...

Czytaj
17 Marca img
Dlaczego moje związki trwają tak krótko?

Marzysz o poważnym związku? Chciałabyś znaleźć chłopaka, z którym mogłabyś zbudować trwałą relację opartą na szczerości ...

Czytaj
01 Marca img
Straciłaś chłopaka? Nie trać głowy!


Rozstania w każdym wieku są trudne. Dla nastolatek przeżywających pierwsze miłości szczególnie. Rzucił Cię chłopak? ...

Czytaj

Komentarze

Dodaj komentarz


Notice: Undefined variable: sesja in /home/trajkotki/domains/trajkotki.pl/public_html/index.php on line 996
* - aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta zarejestruj się