Notice: Undefined variable: sesja in /home/trajkotki/domains/trajkotki.pl/public_html/index.php on line 363

  Rejestracja / Przypomnienie hasła                              - Zapamiętaj

10 zdań, które pomogą Ci zatrzymać chłopaka przy sobie!

img
3 411Jeśli myślisz, że raz zdobyty chłopak, zostanie z Tobą na zawsze, możesz się nieźle rozczarować. O związek trzeba dbać. Miłość nastolatków bywa trudna, bo dopiero uczycie się budować trwałe relacje. Nasze rady powinny Ci pomóc zatrzymać chłopaka na dłużej.


Mężczyźni są trochę inaczej skonstruowani niż kobiety. Dziewczyny zwykle szybciej się angażują, pragną miłosnych uniesień i fajerwerków. Chłopcy często podchodzą do związku bardzo realnie i rzeczowo. Nasz wpis pomoże Ci zrozumieć ich sposób myślenia.

Mów do niego konkretnie
Przygotowaliśmy listę 10 zdań, które pozwolą umocnić Wasze relacje i zatrzymać ukochanego na dłużej. Rozkochaj go w sobie, pokaż, że wiesz, na czym polega fajny związek, a on nigdy nie będzie chciał Cię zostawić!

Jesteś taki odważny!
Chłopcy, podobnie jak dziewczęta, lubią, jak czasem się połechta ich ego. Oni szczególnie za tym przepadają. Podziwiaj swojego chłopaka za jego zachowanie (oczywiście, bez przesady). Jeśli, na przykład, ’sprzątnie’ pająka, którego Ty panicznie się boisz, pochwal jego odwagę. Na pewno to doceni.

Potrzebuję Twojej pomocy!
Płeć przeciwna wyjątkowo lubi czuć się potrzebna. Jeśli Twój chłopak zobaczy, że są takie chwile, w których ciężko Ci poradzić sobie bez niego, na pewno poczuje się dowartościowany. Stąd już prosta droga do sukcesu. Poproś go, żeby pomógł Ci przygotować się, na przykład, do sprawdzianu z koszykówki. Będzie dumny jak paw!

Dziś mam czas tylko dla siebie
W Waszym związku nie możesz zapominać o sobie, to, wbrew pozorom, pozytywnie wpłynie na relacje. Rób to z rozsądkiem. Co jakiś czas powiedz swojemu ukochanemu, że masz swoje plany i spotkacie się następnego dnia. Wzbudzisz w nim odrobinę (zdrowej) zazdrości. Pokażesz tym samym, że bez niego też potrafisz funkcjonować. Zakocha się w Tobie jeszcze bardziej!

Na pewno Ci się to uda!
Nie ma jak pozytywne wzmacnianie. Pokaż swojemu chłopakowi, że w niego wierzysz. Nawet, jeśli ma przed sobą naprawdę trudne zadanie, wspieraj go najlepiej, jak potrafisz. On uwierzy w swoje siły i będzie wiedział, że może na Ciebie liczyć. To z pewnością umocni Wasz związek.


strona:    1    2  


Czytaj więcej

31 Maja img
Sposób na skuteczne spławienie chłopaka

Chciałabyś znaleźć swoją drugą połówkę, a tymczasem los stawia na Twojej drodze kolejnego natręta... Pisze, dzwoni, chce się ...

Czytaj
17 Marca img
Dlaczego moje związki trwają tak krótko?

Marzysz o poważnym związku? Chciałabyś znaleźć chłopaka, z którym mogłabyś zbudować trwałą relację opartą na szczerości ...

Czytaj
14 Marca img
Chcę Ci powiedzieć, że… Cię kocham!

Spotykacie się już od jakiegoś czasu i masz wrażenie, że wreszcie trafiłaś na odpowiedniego chłopaka. Chciałabyś mu powiedzieć, ...

Czytaj

Komentarze

23:12 21-03-2016
" A mój poprostu mnie kocha. Od 7 roku życia do teraz (28) jesteśmy parą...a niedługo ślub 😏! Ja i Tymek poprostu zawsze byliśmy dla siebie ... Ehhhh
autor Zzap
Odpowiedz
16:00 28-02-2016
" Znam lepsze zdanie: "Kochanie, jestem w ciąży"
autor Calle
Odpowiedz
17:41 20-02-2016
" Fajne i pomocne !!!
autor LauraLPS
Odpowiedz

Dodaj komentarz


Notice: Undefined variable: sesja in /home/trajkotki/domains/trajkotki.pl/public_html/index.php on line 996
* - aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta zarejestruj się