Notice: Undefined variable: sesja in /home/trajkotki/domains/trajkotki.pl/public_html/index.php on line 363

  Rejestracja / Przypomnienie hasła                              - Zapamiętaj

10 zdań, które pomogą Ci zatrzymać chłopaka przy sobie!

img
3 410

Pójdziemy do kina?
Wcale nie jest tak, że to chłopak zawsze musi wychodzić z inicjatywą. Płeć przeciwna lubi dziewczyny odważne i pewne siebie. Czasem Ty zaplanuj popołudnie. Zabierz go na film, który zaciekawi Was oboje, zorganizuj wszystko, kup bilety. Niech poczuje, że Ty też się o niego troszczysz, a nie tylko on musi organizować rozrywki.

Spotkaj się z kolegami
Nic bardziej nie zniechęci do Ciebie chłopaka niż trzymanie go na smyczy. Jeśli za każdym razem będziesz kazała mu wybierać między Tobą, a kumplami, bardzo prawdopodobne, że w końcu przyjdzie taki dzień, że już od tych kumpli nie wróci. Daj mu wolną rękę. Taki gest z Twojej strony pokaże mu, że nie chcesz go mieć na wyłączność. Zjednasz sobie również jego znajomych, którzy na pewno będą Ci wdzięczni za to, że od czasu do czasu mogą mieć Twojego ukochanego tylko dla siebie. Faceci potrzebują porozmawiać czasem o męskich sprawach.

Fajnie wyglądasz
O tym już wspominaliśmy, że męskie ego lubi być czasem połechtane. Zwróć uwagę na jego wygląd. Niekoniecznie mów mu, że jest śliczny (faceci tego z reguły nie lubią), powiedz, że fajnie się ubrał, że jest przystojny. Na pewno nie będziesz musiała długo czekać na komplement z jego strony.

Wszystko w porządku?
Zatroszcz się o niego. Jeśli widzisz, że coś jest nie tak, zapytaj o co chodzi (delikatnie!). Nie obrażaj się, że nie ma nastroju, może faktycznie wydarzyło się coś, co go stresuje. Chłopakom trudniej mówić o uczuciach. Pokaż, że może Ci zaufać. Przekonaj go do tego, żeby się przed Tobą otworzył. Szczera rozmowa na pewno Was do siebie zbliży.

Chodźmy na mecz!
O wspólnych pasjach mówimy Wam często, ale jeśli macie odmienne zainteresowania, to chociaż czasami poświęć się i zaproponuj mu wyjście na mecz jego ulubionej drużyny. Chyba, że też jesteś fanką sportu, tym lepiej!

Masz rację
Z chłopakami to jest tak, że lubią myśleć, że zawsze mają rację. Utwierdzaj go w tym przekonaniu, nawet jeśli uważasz inaczej, szczególnie w grupie (niech czuje, że ma w Tobie wsparcie). Dopiero kiedy ochłonie, porozmawiaj z nim na spokojnie i przedstaw swoje argumenty. Łatwiej będzie mu przeanalizować wszystko ‘na chłodno’. Zastosuj się do naszych rad, a trwały i udany związek masz jak w banku!


strona:    1    2  


Czytaj więcej

31 Maja img
Sposób na skuteczne spławienie chłopaka

Chciałabyś znaleźć swoją drugą połówkę, a tymczasem los stawia na Twojej drodze kolejnego natręta... Pisze, dzwoni, chce się ...

Czytaj
17 Marca img
Dlaczego moje związki trwają tak krótko?

Marzysz o poważnym związku? Chciałabyś znaleźć chłopaka, z którym mogłabyś zbudować trwałą relację opartą na szczerości ...

Czytaj
14 Marca img
Chcę Ci powiedzieć, że… Cię kocham!

Spotykacie się już od jakiegoś czasu i masz wrażenie, że wreszcie trafiłaś na odpowiedniego chłopaka. Chciałabyś mu powiedzieć, ...

Czytaj

Komentarze

23:12 21-03-2016
" A mój poprostu mnie kocha. Od 7 roku życia do teraz (28) jesteśmy parą...a niedługo ślub 😏! Ja i Tymek poprostu zawsze byliśmy dla siebie ... Ehhhh
autor Zzap
Odpowiedz
16:00 28-02-2016
" Znam lepsze zdanie: "Kochanie, jestem w ciąży"
autor Calle
Odpowiedz
17:41 20-02-2016
" Fajne i pomocne !!!
autor LauraLPS
Odpowiedz

Dodaj komentarz


Notice: Undefined variable: sesja in /home/trajkotki/domains/trajkotki.pl/public_html/index.php on line 996
* - aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta zarejestruj się